Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Teknolojik Cihaz Kullanarak Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı eskimiş, yıpranmış malzeme kullanımı sonucunda ve ustanın yanlış müdahalede bulunması sonucunda oluşmaktadır. Tesisat kaçakları sıklıkla meydana gelmektedir. Çok dikkatli bir şekilde onarım yapılması gerekli olduğu için işinde tecrübeli ustalardan hizmet almanız sorunun çözümünü sağlamaktadır. Su kaçaklarında son teknolojik cihazlar kullanılmadığı sürece zemin ve fayanslarda kırılma yapılmadan soruna müdahale edilmemektedir. Gereksiz kırılmalar sonucunda müşterilerimize daha da fazla masraf oluşmaktadır. Ataşehir Su kaçağı tespiti için firmamız servislerimizle ve tecrübeli ustalarımızla sizlere hizmet vermektedir. Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturmanız yeterli olmaktadır.

Firmamızda tesisat bar kontrol sistemi, dinleme sistemi, görüntüleme sistemi ve bunun yanında termal görüntüleme sistemlerini kullanarak Ataşehir su kaçağı tespiti için hizmet vermektedir. Burada önemli olan bu cihazlardan hangisini hangi sorun karşısında kullanılacağını bilmektir. Ancak cihazların yerinde kullanılması sonucunda hizmetten verim alınmakta ve sorunun çözümüne kısa sürede ulaşılmaktadır. Bunlar için ustalarımız cihazların kullanılmasıyla ilgili gerekli eğitimlerini tamamlayarak uzman bir hizmet sergilemektedirler. Cihazların kullanılmasıyla birlikte gereksiz kırılmalara son vererek müşterimize daha fazla masraf olmasını da engellemiş oluyoruz. Yaptığımız hizmetler sonucunda sizlere fatura sunarak işimizi kurallara uygun olarak yapmaktayız.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

 

ataşehir su kaçağı tespiti
ataşehir su kaçağı tespiti

Ataşehir tıkanıklık açma için kullanılan ilaçlı kapatıcı genellikle kombinin su eksiltmesi, kalorifer kaçakları ve temiz su tesisatı sorunlarına ulaşmak için kullanılmaktadır. İlaç kullanıldıktan sonra delik olan bölgeye ulaştığında hava ile birleşerek kristalleşip deliği kapatmaktadır. Sonuç olarak hiçbir yere zarar gelmeden ve hiçbir yer kırılmadan su kaçağının olduğu bölgeyi kimyasal ile kapatıp sorunu çözmekteyiz. Diğer bir hizmetimiz ise ilk olarak şebeke suyunu kontrol ederek sızdırmazlık testi uygulanır. Sorun çıkması halinde ise dinleme cihazı kullanılarak tek fayans kadar bölgede sorun bulunur ve sadece o bölge kırılarak onarımını yapmaktayız. Bunların hepsi uygulandıktan sonra sorun bulunamaz ise diğer cihazlarımızdan görüntüleme kamera sistemi kullanılır. Bu sistemle gider içerisi, lavabo ve küvet kamera sistemi ile kontrol edilir. Bu şekilde de sorun bulunamaması halinde termal görüntüleme kamerasını kullanarak sıcak su ve izolasyon kaçaklarını kontrol ederiz. Sonuç olarak her yolu deneyerek mutlaka sorununuzu çözmekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.